شرکت سلامت گستران نیک آرمان و صاحب‌امتیاز برند نوحا باهدف تولید محصولات غذایی سالم، طبیعی، باکیفیت و فرآوری شده در تابستان سال ۱۳۹۴ وارد بازار صنایع غذایی شد.
در راستای رسیدن به این هدف شرکت سلامت گستران نیک آرمان با به‌کارگیری نیروی انسانی متخصص و به خدمت گرفتن تکنولوژی‌های مدرن، با رعایت استانداردهای بین‌المللی و مشتری مداری محصولاتی متنوع، به‌گونه‌ای که زیبنده نام ایران و ایرانی باشد را به بازار عرضه می‌نماید. 

mission-fa

شرکت سلامت گستران نیک آرمان صاحب‌امتیاز برند نوحا افتخار دارد که مواد غذایی سالم و خاص را دربسته بندیهایی که شایسته محصولات ایرانی است، با به‌کارگیری نیروهای خلاق و توانمند با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای داخل و خارج از کشور تولید نماید.

vision

شرکت سلامت گستران نیک آرمان قصد دارد در افق ۱۴۰۰ یکی از پنج شرکت اصلی تأمین‌کننده مواد غذایی سالم ایرانی در داخل کشور باشد و به‌عنوان یکی از شرکت‌های مطرح ایرانی، در زنجیره تأمین صنایع غذایی کشورهای خاورمیانه شناخته شود.

Policy

شرکت سلامت گستران نیک آرمان با تکیه و تمرکز بر دو محور بنیادی ارزش‌آفرینی برای مشتریان و احترام به طبیعت، خود را متعهد به اجرا و پیاده‌سازی اهداف و سیاست‌های ذیل می‌داند:

  1. تلاش مستمر و همگانی جهت دستیابی به بهبود مداوم کیفیت خدمات، محصولات، بسته‌بندی و فعالیت در راستای افزایش رضایت مشتری
  2. ارائه محصولات بدیع و نوآورانه از طریق پژوهش و تحقیق در استعدادها و توانمندی‌های موجود در کشور در جهت افزایش سبد محصولات
  3. افزایش سطح دانش و آگاهی کارکنان جهت انجام کار گروهی و افزایش انگیزه مشارکت ایشان در فرآیندهای کاری
  4. ورود به بازارهای جدید باهدف حصول اهداف کمی، گسترش تنوع و افزایش میزان تولید همگام با افزایش سطح کیفیت
  5. پیگیری و اجرای آخرین قوانین، مقررات و الزامات وضع‌شده درزمینه صنایع غذایی و صنایع وابسته به آن، احترام به محیط‌زیست از طریق عملکرد منطبق با استانداردهای مربوطه